Як утеплити фасад будинку?

Утеплення фасадів — досить поширений і популярний вид робіт в наш час. Незважаючи на те, що багато хто бажає утеплювати стіни зсередини, все ж більш ефективним є утеплення фасаду зовні. Це і місце економить всередині приміщення, і захищає стіну від зовнішніх несприятливих атмосферних явищ.

Є три основних способи утеплити приміщення:

  • монтаж за допомогою скловати;
  • багатошарова панельна конструкція стіни;
  • оштукатурювання по пінополістиролу.

Третій варіант — найдешевший і найбільш часто застосовується. Причому, в ньому також поділяють важкі і легкі штукатурні системи. При важкій штукатурній системі утеплювальна плита кріпиться за допомогою анкерів на арматуру з металу, а потім проводиться штукатурка. Це більш економний варіант, так як не вимагає наявності майстрів особливо високого рівня (немає необхідності ретельно вирівнювати плиту). Товщина шару тут хороша — близько 5 см.

При легкій штукатурці плита прикріплюється за допомогою клею і дюбелів. Тут вже потрібні дуже досвідчені робітники, так як досить складно всю поверхню зробити ідеально рівною. При цьому товщина шару складає приблизно 1,5 см. Цей варіант утеплення дорожчий, але, з іншого боку, по надійності анітрохи не поступається важкій штукатурці.

Все вищеперелічене відноситься до панельних і цегляних будинків. Для дерев’яних будинків часто застосовується вентильована система утеплення (за допомогою листових матеріалів), а також система утеплення за допомогою більш дорогих, але кращих в екологічному плані матеріалів — льону і джута, які рекомендує Веллер ТОВ. Це компанія, що займається торгівлею енергозберігаючими матеріалами. Вам не доведеться шукати необхідні матеріали і проводити консультації на стороні. Все це пропонує дана компанія. Тут Ви можете отримати 100% гарантію якості, прийнятні ціни, а також переконатися в професіоналізмі і компетентності працівників наявністю всіх необхідних сертифікатів і ліцензій.